Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera – TAPO C222 V2 SPEC: 2K QHD (2560×1440), 2.4 GHz, Horizontal 360º, 1 × Ethernet Port FEATURE: Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars, baby crying, abnormal sound), Motion Tracking, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512 GB), Tapo App, Night Vision (Up to 12 m), Frustration-Free Setup (FFS)
-36%

Camere supraveghere IP
Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera – TAPO C222 V2
Availability:
10 în stoc
215.12lei 335.29lei
10 în stoc
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| Tehnologie | IP |
| Obiectiv varifocal | N/A |
| Camera Wireless | Da |
| InfraRed | 12m |
| Rezoluție cameră | 2K |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP ColorVu Hikvision DS-2CD1T67G2H- LIU(2.8MM),
Camera Supraveghere WIFI, wireless Tapo C210, Senzor 1/2.8", H.264, 15fps,
Monitor Hikvision 27" DS-D5027F3-2P2S; E-LED backlight, 8 bit LVDS FHD;
Camera de supraveghere Reolink Argus 3 Pro cu panou solar;
TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
DS-2CD2T47G2H-LI(2.8mm)(eF) 



Inca nu exista recenzii