Camera de supraveghere Turret 4K Hikvision DS-2CE72UF3T-LS(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with cu lumina alba: 40m, IR 40m, iesire TVI, alimentare: 12 VDC ± 25%, Max. 5.4 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø110 mm × 93 mm, greutate: 395g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
Camere supraveghere
Camera de supraveghere Turret 4K Hikvision DS-2CE72UF3T-LS(2.8MM), lentila fixa 2.8mm,
Availability:
25 în stoc
381.50lei 891.59lei
25 în stoc
Compare| Tehnologie | Analog |
|---|---|
| Camera Wireless | No |
| Infra Rosu | 40m |
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Format cameră | Turret |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter
CABLU VIDEO CU ALIMENTARE 10M 4k BD-10-4K
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP
Suport pentru montaj pe tavan pentru camere mini dome Hikvision
Suport de prindere pe perete cu doxa de conexiuni pentru 




Inca nu exista recenzii