Camera de supravegehere Hikvision Powered by Darkfighter DS-2CD2146G2H- ISU(2.8mm); 4MP; Senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 2688 × 1520; Iluminare: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR, IR 30M; Lentila: fixa 2.8mm, horizontal FOV 100.2°, vertical FOV 54.7°, diagonal FOV 119.7°, Compresi Video: H.265/H.264/H.265+/H.264+; Built-In Microphone;Compresie: Audio:G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC; Environment Noise Filtering; Slot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512 GB; Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception, Scene change detection;Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting,Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle), Face capture; Tensiune alimentare: 12 VDC, PoE: IEEE 802.3af; Dimensiuni: 121.5mm×97.6mm; Greutate: aprox. 0.550g
Camera de supravegehere Hikvision Powered by Darkfighter DS-2CD2146G2H- ISU(2.8mm); 4MP;
100 în stoc
636.13lei 1,566.38lei
100 în stoc
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Senzor imagine | 1/3 inch CMOS |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| PoE | 802.3af |
| Temperatura de functionare | -30 – 60 grade C |
| Altele | Buton resetare |
| Frame rate | 30fps max |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | Slot microSD pana la 512GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Audio bit rate | 8 Kbps – 320 Kbps |
| Greutate | 550 g |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Carcasa | MetalIK10IP67 |
| Putere Consumata | maxim 8.5 W |
| Dimensiuni | 121.5 x 121.5 x 97.6 mm |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux; B/W: 0 Lux cu IR |
| Functii speciale | BLCHLCWDR3D DNR |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |





Inca nu exista recenzii