Camera de supraveghere Bullet Reolink RP-PCB8M; Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video:8 Megapixeli(3840×2160 pixeli) Cadre/secunda: 25 FPS Lentila fixa: 2.8mm Unghi de vizualizare: orizontal: 105°/ vertical: 56°/ diagonal: 125° Distanta iluminator IR: 30m Microfon si difuzor incorporat Compresie video:H.265/H.264 AI: Person Detection, Vehicle Detection, Animal Detection, Motion Detection,Object Removal Detection(Beta) , Forgotten Object Detection(Beta) Capacitate de stocare: card microSD de pana la 512GB (Cardul nu este inclus); Alimentare: POEIEEE 802.3af, 48V, DCD 12.0V⎓ 1A,
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Bullet Reolink RP-PCB8M; Senzor: 1/2.7" CMOS Rezolutie
Availability:
54 în stoc
410.92lei
54 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Virtual assistant | Google Assistant |
| Reset button | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Form factor | Bullet |
| Lens viewing angle, vertical | 56° |
| Lens viewing angle, diagonal | 125° |
| Day/night mode | Yes |
| Colour temperature | 6500 K |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Depth | 63 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Width | 68 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 55 °C |
| Height | 188 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 25 fps |
| Luminous flux | 700 lm |
| Total megapixels | 8 MP |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Lens viewing angle, horizontal | 105° |
| Field of view (FOV) angle | 125° |
| Video formats supported | H.265, H.264 |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Power source type | DC, PoC |
| Alarm input/output | No |
| Weight | 452.4 g |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network
Mini POE NVR Milesight 8 Canale MS-N1008-UPC, Rezolutie inregistrare: 8MP
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(2.8MM) (EF), lentila
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with 



Inca nu exista recenzii