Camera de supraveghere Hikvsion Bullet DS-2CD2047G2H-LIU/SL(4MM)(EF); lentila fixa: 4mm, 2688 × 1520, iluminare: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux, IR 40M, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.54 A, max.6.5 W, Ø 5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity rotection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 8 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø 74.4 mm × 179.2 mm, greutate: 510g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere Hikvsion Bullet DS-2CD2047G2H-LIU/SL(4MM)(EF); lentila fixa: 4mm, 2688
64 în stoc
777.30lei 1,873.10lei
64 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 510 g |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Rezolutie video | 2688 × 1520 pixeli |
| Tip | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Montura Lentila | M16 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Audio | DaMono sound |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Putere Consumata | Maxim 6.5 W |
| Temperatura de functionare | -30°C – +60°C |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Lentila | 4 MP |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Porturi | 1x SD pana la 512GB (Nu este inclus!) |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(2.8MM) (EF), lentila 



Inca nu exista recenzii