Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Powered by Darkfighter Hikvision DS-2CD2T46G2H-4I(4MM)(EF), lentila fixa: 4mm, iluminare: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 80m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.83 A, max. 10 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 12 W, protectie: IP67, dimensiuni: 286.7 mm × 93.1 mm × 91.2 mm, greutate: 1085g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Powered by Darkfighter Hikvision
96 în stoc
757.13lei 1,823.52lei
96 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 80m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta iluminare IR | 80 m |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEG |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Putere Consumata | 9 W max. |
| Dimensiuni | 286.7 × 93.1 × 91.2 mm |
| Greutate | 1085 g |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
Camera de supraveghere IP Turret 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1327G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(2.8MM) (EF), lentila
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Speed Dome 12X ColorVu 4MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400MWG-E(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, 



Inca nu exista recenzii