Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2663G2- LIZS2U(2.8-12MM), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu lumina alba: 60m, IR: 60m, microfon incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 1.08 A, max. 13 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm, greutate: 1531g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2663G2- LIZS2U(2.8-12MM), lentila
6 în stoc
1,084.87lei 2,613.44lei
6 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Number of microphones | 1 |
| Motion sensor | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Languages support | Multi |
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Video streaming | Yes |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Privacy protection | Yes |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Form factor | Bulb |
| Frame rate | 30 fps |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Camera shutter type | Electronic |
| Noise reduction | Yes |
| Weight | 1.53 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Remotely operated | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Housing material | Aluminium |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Package height | 180 mm |
| Cloud-managed | Yes |
| Package depth | 190 mm |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Package weight | 2 kg |
| Package width | 385 mm |
| Power source type | PoE |
| Width | 298 mm |
| Depth | 97.9 mm |
| Alarm input/output | Yes |
| Alarm input channels | 1 |
| Alarm output channels | 1 |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Mirror | Yes |
| IK code | IK10 |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Dynamic range | 120 dB |
| Bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio input channels | 1.0 channels |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 52 dB |
| Sample rates | 8 – 48 kHz |
| Number of languages | 33 |
| Camera shutter speed | 1/3 – 1/100000 s |
| Video formats supported | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Bit rate control | Constant Bit Rate (CBR), Variable Bit Rate (VBR) |
| LED type | IR/White |
| Network access storage (NAS) | Yes |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.4 mm (1 / 2.4) |
| Night vision distance | 60 m |
| Number of simultaneous live view channels | 6 channels |
| Pixel counter | Yes |
| Maximum resolution | 3200 x 1800 pixels |
| Total megapixels | 6 MP |
| Bit rate range | 8 – 320 Kbit/s |
| Management software | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Number of Privacy masking areas | 8 |
| Focal length range | 2.8 – 12 mm |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 15 W |
| Height | 95.7 mm |
| Detect distance (wide) | 75.3 m |
| Detect distance (tele) | 201 m |
| Observe distance (wide) | 29.9 m |
| Observe distance (tele) | 79.8 m |
| Recognize distance (wide) | 15.1 m |
| Recognize distance (tele) | 40.2 m |
| Identify distance (wide) | 7.5 m |
| Identify distance (tele) | 20.1 m |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 3200 x 1800 |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |





Inca nu exista recenzii