Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2746G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 40m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.88 AA, max. 10.5 W,Ø5.5mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø141 mm × 112 mm, greutate: 820g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2746G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
34 în stoc
1,163.86lei 2,277.30lei
34 în stoc
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Rezolutie video | 2688 × 1520 pixeli |
| Rezolutii | 4 MP |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Lentila | Variofocala |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Montura Lentila | M14 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Putere Consumata | 12.5 W max. |
| Dimensiuni | 141 x 141 × 112 mm |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Greutate | 820 g |
| Functii speciale | Face CapturePerimeter Protection: Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle) |
| Porturi | Slot microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
NVR Milesight 64 canale MS-N8064-G, Rezolutie inregistrare: 12MP, Rezolutie redare:
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with 




Inca nu exista recenzii