Camera de supraveghere Milesight MS-C8267-X20PE, 8MP, lentila varifocala: 6.4-128MM, IR: 180m, Pan: 360°, Tilt: -45°~30°, interfata: 1 *RJ45 10M/100M, alarma la evenimente: Intrusion Detection, Region Entrance, Region Exiting, Advanced Motion Detection, Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed, Detect and capture faces, get real-time snapshots; The attributes include Age, Gender, Glasses, Mask and Cap; Support Faces Privacy Mode, the detected faces in the face detection area will be mosaic automatically, Count the number of objects crossing the line, optionally human and vehicle, Support regional people counting for up to 4 detection areas, slot card: microSD/SDHC/SDXC Card pana la 1TB, alimentare: PoE (802.3at) / DC 12V/3A±10%, dimensiuni: 110mmX337mmX220mm, greutate: 2.9kg.
Camera de supraveghere Milesight MS-C8267-X20PE, 8MP, lentila varifocala: 6.4-128MM, IR:
Out of stock
4,894.11lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 180m |
| Obiectiv varifocal | 6.4-128mm |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Tip | Bullet |
| Rezolutie video | 8 MP |
| Lentila | Variofocala |
| Temperatura de functionare | -40 – +60° C |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Day/Night Switch | Day/Night/Auto/Customize/Schedule |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/AAC/G.722/G.726 |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| PoE | DaIEEE 802.3at |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps |
| Audio | Da, 2-way |
| Alimentare | DC 12V/3A |
| Putere Consumata | 24 W max. (cu IR pornit) |
| Dimensiuni | 110 x 337 x 220 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
| Rezolutii | 3840 x 2160pixeli, 3072 x 2048 pixeli, 2592 x 1944 pixeli, 2592 x 1520 pixeli, 2048 x 1536 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 960 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli |
| Setari Imagine | Brightness/Contrast/Saturation/Sharpness |
| Iluminare min | Color: 0.009Lux@F1.6B/W: 0Lux with IR on |
| Distanta iluminare IR | 180 m |
| Distanta Focala | 6.4 – 128 mm |
| Diafragma | F1.6 – F4.0 |
| Zoom optic | 20x |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 1TB |
| Alarm Trigger: | Motion Detection, Network Disconnection, External Input, Audio Alarm |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1T47G2H-LIU(4MM), lentila fixa:
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network 




Inca nu exista recenzii