Camera de supraveghere Reolink Argus B320 Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video: 3 Megapixeli (2304 x 1296 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 4mm Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 6 Compresie video: H.264 Detectia miscarii Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4 GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: 5V/2A USB power adaptor Dimensiuni: Φ 71 x 191mm Greutate: 339g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Argus B320 Senzor: 1/2.7" CMOS Rezolutie
Availability:
30 în stoc
341.17lei 403.35lei
30 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Screws included | Yes |
| Battery capacity | 4800 mAh |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Length | 191 mm |
| Zoom capability | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mounting type | Wall |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Form factor | Bullet |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| DC output current | 2 A |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Power source type | Battery |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Digital zoom | 10x |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Bluetooth | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Package depth | 220 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Package height | 84 mm |
| Package weight | 730 g |
| Package width | 159 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Weight | 339 g |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 6 |
| Lens viewing angle, diagonal | 115° |
| Diameter | 7.1 cm |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD2786G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila 




Inca nu exista recenzii