Camera de supraveghere Reolink Argus Eco cu panou solar; B320 Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video: 3 Megapixeli (2304 x 1296 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 4mm Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 6 Compresie video: H.264 Detectia miscarii Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4 GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: 5V/2A USB power adaptor Dimensiuni: Φ 71 x 191mm Greutate: 339g Putere panou: 6.0V/ 530mA/ 3.2W Interfata: USB Type-C Protectie: IP65 Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Dimensiuni: 185.4 x 120.4 x 6.5(mm) Greutate: 280g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Argus Eco cu panou solar; B320
Availability:
100 în stoc
375.62lei 460.50lei
100 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Zoom capability | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mounting type | Wall |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Form factor | Bullet |
| Built-in siren | Yes |
| DC output voltage | 5 |
| Night vision distance | 10 m |
| DC output current | 2 A |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Bluetooth | No |
| LED indicators | Status |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Audio system | 2-way |
| Weight | 320 g |
| Width | 71 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Height | 7.1 mm |
| Digital zoom | 6x |
| Lens viewing angle, diagonal | 100° |
| Depth | 18.6 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Alert notification type | E-mail, Push notification |
| Power source type | DC, Solar |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Speed Dome 12X ColorVu 4MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter
Camera de supraveghere IP Turret 4MP ColorVu Hikvision DS-2CD1347G2H- LIU(2.8MM), 




Inca nu exista recenzii