Camera supraveghere AI Motorized Pro Dome Network Camera MS-C2972- RFPE(2.7-13.5MM), 2MP, Senzor: 1/2.8″Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 1920×1080@60fps; Iluminare Color: 0.005Lux@F1.4 0 Lux with IR on; Lentila varifocala 2.7-13.5MM, H115°~H34°/D135°~D39° /V62°~V19°; Distanta IR: 50M, 140dB Super WDR; Compresie video: H.265 +/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 1TB; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port;Two-way Audio; Alimentare: PoE(802.3af)/DC12V±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; Clasa protectie: IP67,IK10; SIP/VoIP; Analiza video: Detect and capture faces, get real-time snapshots; The attributes include Age, Gender, Glasses, Mask and Cap; Support Faces Privacy Mode,the detected faces in the face detection area will be mosaic automatically, Count the number of people entering or exiting; Dimensiuni: aprox 143X108.4mm, Greutate: 1100g;
Camera supraveghere AI Motorized Pro Dome Network Camera MS-C2972- RFPE(2.7-13.5MM),
49 în stoc
775.62lei 1,742.01lei
49 în stoc
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 1.1 kg |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Tip | IP Dome |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Audio | 2-way |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Video bit rate | 16Kbps∼16Mbps (CBR/VBR adjustable) |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Distanta Focala | 2.7 – 13.5 mm |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 1TB |
| Diafragma | F1.4 |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Alimentare | PoE (802.3af) / DC 12V±10% |
| Frame rate | 25fps, 30fps, 50fps, 60fps |
| Rezolutii | 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli, 352 x 288 pixeli, 320 x 240 pixeli |
| Putere Consumata | 6W MAX8 W MAX (Cu IR) |
| Dimensiuni | 143 x 108.4 mm |
| Iluminare min | Color: 0.005Lux@F1.4B/W: 0Lux cu IR |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, alarmă audio, intrare externă etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP
Suport pentru montaj pe tavan pentru camere mini dome Hikvision
Patchcord UTP RJ45-RJ45 Cat.6 1m gri,UTP-6-1-G, pachcord din cupru
SUPORT PERETE HIKVISION DS-1603ZJ-P ALUMINIU, PLATINUM GRAY
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision 




Inca nu exista recenzii