Camera supraveghere Hikvision DS-2SE7C425MWG-EB/26 F0 TandemVu 4 MP Panoramic channel supports image stitching, with 180° horizontal field of view;High quality imaging with 6 MP resolution in panoramicand channel and 4 MP resolution in PTZ channel; 1/2.5″ Progressive Scan CMOS,1/2.5″ Progressive Scan CMOS; Focal Length:Panoramic channel 2.8 mm,PTZ channel:5.9 to 188.8 mm;IR distance: up to 200 m,Patrol Scan 8 patrols, up to 32 presets for each patrol,Main stream: H.265 +/H.265/H.264+/H.264,Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG,Video Bit Rate 32 Kbps to 16384 Mbps,Audio Bit Rate 32 to 192 Kbps,Digital WDR 120 dB,Image Enhancement BLC,HLC,3D DNR, SNR >52dB,Operating Condition -30 ° C to 65 °C, IP66, Dimension Ø 222.3 mm × 387.2 mm, Weight 4.75 kg.
Camera supraveghere Hikvision DS-2SE7C425MWG-EB/26 F0 TandemVu 4 MP Panoramic channel
8 în stoc
9,072.26lei
8 în stoc
Compare| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 200m |
| Greutate | 6 kg |
| Obiectiv varifocal | 5.9-147.5mm |
| PoE | Da |
| Audio | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness |
| Tip | PTZ |
| Zoom digital | 16x |
| Alimentare | 24 VAC |
| Temperatura de functionare | -30 – +65° C |
| Zoom optic | 25x |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Distanta iluminare IR | 200 m |
| Carcasa | PlasticIP66 |
| Rezolutie video | Panoramic: 3632 × 1632 pixeliPTZ: 2560 × 1440 pixeli |
| Lentila | FixaVariofocala |
| Putere Consumata | 60 W Max. |
| Dimensiuni | 222.3 x 222.3 × 387.2 mm |
| Senzor imagine | Panoramic: 1/2.5 inch Progressive Scan CMOSPTZ: 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 6 + 4 MP |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Iluminare min | Panoramic: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with LightPTZ: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 lux with IR |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711,G.722.1,G.726,MP2L2,AAC-LC,PCM,MP3 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16384 Mbps |
| Audio bit rate | 32 to 192 Kbps (MP2L2),16 to 64Kbps (AAC-LC),8 to 320 Kbps (MP3) |
| Distanta Focala | Panoramic: 2.8 mmPTZ: 4.8 – 120 mm |
| Diafragma | Panoramic: F1.0PTZ: F1.6 |
| Functii speciale | Mirror, watermark, password protection, IP address filter |
| Porturi | 2 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 256GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP,PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv4/IPv6,UDP,Bonjour,WebSocket,WebSockets,SRTP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD2786G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila 




Inca nu exista recenzii