Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2043G2-IU(2.8mm), 4MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, microfon audio incorporat, senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS , rezolutie: 2688 × 1520@30fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR on, lentila: 2.8mm, distanta IR: 40m, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/ HLC/3D DNR, Smart features: line crossing detection, intrusion detection, face detection, motion detection, compresie: H.265+, Triple streams, slot micro SD pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, Audio: microfon audio incorporat, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, tempratura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: Ø70 × 161.7 mm, greutate: 490 g. Accesorii optionale: DS-1280ZJ-XS
Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2043G2-IU(2.8mm), 4MP, Acusens – filtrarea
100 în stoc
515.96lei 1,063.02lei
100 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Frame rate | 30 fps |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Greutate | 490 g |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Carcasa | IP67 |
| Rezolutie video | 2688 × 1520 pixeli |
| PoE | 36 V to 57 V – 802.3af |
| Putere Consumata | 6 WPoE: 7 W |
| Senzor imagine | 1/3 inch CMOS |
| Rezolutii | 4 MP |
| Setari Imagine | Rotate, mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Network Storage | MicroSD/SDHC/SDXC card (256 GB) local storage, and NAS(NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE |
| Tip | Bullet |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Audio | Microfon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC ± 25%, 0.4 A |
| Dimensiuni | Ø70 × 161.7 mm |
| Altele | Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini |
| Compresia Datelor | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Audio bit rate | -U: 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)16 Kbps(G.722.1)16 Kbps(G.726)16 Kbps-64 Kbps(AAC) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision 



Inca nu exista recenzii