Camera supraveghere IP DS-2XS2T47G1-LDH/4G/C18S40 6MM 4 MP ColorVu Solar-powered Security Camera Setup 1/3″ Progressive Scan CMOS, Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light, Resolution 2560 × 1440,Supplement Light Range: up to 30 m, proactive mode: up to 10 m, SNR ≥ 52 dB, Image Enhancement BLC, HLC, 3D DNR, Ethernet Interface 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port,Operating Conditions:-20 °C to 50 °C,Dimension:679 mm × 443 mm × 760 mm, Weight 11.570 kg.
Camera supraveghere IP DS-2XS2T47G1-LDH/4G/C18S40 6MM 4 MP ColorVu Solar-powered Security
Out of stock
12,920.16lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 6mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Carcasa | IP67 |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Diafragma | F1.0 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Putere Consumata | 1.85 W tipic6 W max. |
| Temperatura de functionare | -20 °C – +50 °C |
| Dimensiuni | 679 × 443 × 760 mm |
| Greutate | 11.570 kg |
| Frame rate | 15 fps max. |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON)0 Lux cu IR |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Audio bit rate | 8 – 320 kbps |
| Distanta Focala | 6 mm |
| Functii speciale | BLC, HLC, 3D DNR |
| Network Storage | Built-in eMMC storage, pana la 64 GBBuilt-in eMMC storage, up to 64 GB, Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 256 GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection, video tampering alarm, network disconnected, IP address conflict, illegal login, HDD full, HDD error |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid
Suport pentru montaj pe tavan pentru camere mini dome Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision 




Inca nu exista recenzii