Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3C-R100-1K3WKFL; Senzor:1/2.7″ Progressive Scan CMOS;Rezolutie 3MP,2304 × 1296; Lentila:4mm @ F2.0, view angle: 82° (Horizontal), 98° (Diagonal); IR 30M IR-Cut filter with auto-switching; Video compresie:H.265 / H.264; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; Frecventa: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz; Conectare retea: RJ45 × 1 (10M / 100M Adaptive Ethernet Port); Putere Alimentare:DC 12V / 1A; Functii: Color Night Vision;Two-Way Talk;AI-Powered Human Shape Detection;Customizable Detection Zone; Active Defense with Siren and Strobe Light;Smart Integration with Google Assistant, Amazon Alexa & IFTTT³; Dimensiuni:72×72×157 mm
30 în stoc
Compare| Obiectiv fix | 4mm |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Placement supported | Outdoor |
| Length | 157 mm |
| Frame rate | 30 fps |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Power source type | DC |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 50 °C |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Bluetooth | No |
| Package height | 100 mm |
| Weight | 330 g |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Package width | 227 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Package depth | 92 mm |