Camera Supraveghere WIFI Tp-link, wireless Tapo C100, Senzor 1/3.2″, 1080p, 15fps, compresie: H.264, Cerințe sistem: iOS 9+, Android 4.4+, Distanță focală: 3.3mm, f2.0, 2-way audio, Microfon și difuzor încorporat, 2.4 GHz, WPA, WPA2-PSK.
Camere supraveghere IP
Camera Supraveghere WIFI Tp-link, wireless Tapo C100, Senzor 1/3.2", 1080p,
Availability:
78 în stoc
133.61lei 210.92lei
78 în stoc
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Obiectiv fix | 3.3mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Screws included | Yes |
| Supported video modes | 1080p |
| Placement supported | Indoor |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Reset button | Yes |
| Form factor | Cube |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Privacy masking | Yes |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Night vision distance | 9 m |
| Privacy protection | Yes |
| DC output voltage | 9 |
| DC output current | 0.6 A |
| Day/night mode | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 105° |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Video formats supported | H.264 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Package depth | 175 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package width | 145 mm |
| Package height | 64 mm |
| LED indicators | System |
| Audio system | 2-way |
| Power source type | AC, DC |
| Package weight | 240 g |
| Optical sensor size | 25.4 / 3.2 mm (1 / 3.2) |
| Fixed focal length | 3.3 mm |
| Width | 67.6 mm |
| Depth | 54.6 mm |
| Height | 98.9 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Wi-Fi data rate (max) | 150 Mbit/s |
| Certification | RCC, CE |
| Supported network protocols | TCP/IP, DHCP, ARP, ICMP ,DNS, NTP, HTTP, HTTPS, UDP, ONVIF, RTSP |
| Security algorithms | 128-bit AES, SSL/TLS, WEP, WPA, WPA2-PSK |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1T47G2H-LIU(4MM), lentila fixa: 




Inca nu exista recenzii