Milesight AI Road Traffic PTZ Bullet Plus Camera TS4467-X20RPE
Milesight AI Road Traffic PTZ Bullet Plus Camera TS4467-X20RPE
Out of stock
6,331.08lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 2.9 kg |
| Obiectiv varifocal | 5.3-64mm |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Alimentare | DC 12V/3A |
| Dimensiuni | 110 x 337 x 220 mm |
| Diafragma | F1.6 – F4.0 |
| Zoom optic | 20x |
| PoE | Da, 802.3at |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Temperatura de functionare | -40 – 60º C |
| Rezolutii | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240 pixeli |
| Frame rate | 25/30/50/60 fps |
| Porturi | 1 x microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 1 TB |
| Tip | IP PTZ Bullet |
| Putere Consumata | Min.: 11.53W (DC 12V), 13.82W(PoE)Max.: 21.96W (DC 12V), 25.9W(PoE) |
| Iluminare min | Color: 0.002Lux@F1.6B/W: 0Lux with IR on |
| Distanta Focala | 6.4 – 128mm |
| Network Storage | NAS (Suport NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 12X ColorVu 4MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2686G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila 




Inca nu exista recenzii