Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera SPEC: 2K resolution (2304*1296), Pan and Tilt (360° Horizontal), Built- in microphone and speaker, Color Night Vision, 2.4GHz Wi-Fi FEATURE: MERCUSYS APP, Pan/Tilt, Smart Detection and Notification (Motion & Person), Motion Tracking, Sound and Light Alarm, Two-Way Talk, Cloud Storage , Local Storage through micro SD Card (Up to 512 GB), Voice Control (Works with Google Assistant, Alexa, and Samsung SmartThings)
Camere supraveghere IP
Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera SPEC: 2K resolution (2304*1296), Pan
Availability:
32 în stoc
169.74lei 263.86lei
32 în stoc
Compare| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Mounting type | Ceiling |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| DC output voltage | 9 |
| Frame rate | 30 fps |
| DC output current | 0.85 A |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Depth | 93 mm |
| Height | 122 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Power source type | AC, DC |
| Total megapixels | 2 MP |
| Width | 141.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Camera supravegehere Hikvision 3K Smart Hybrid Light Audio DS-2CE17K0T- LFS(2.8mm;
Monitor video interfon color Hikvision DS-KH7300EY-TE2/WH, 7-inch Colorful TFT screen,
Post de exterior videointerfon IP Hikvision DS-KV8413-WME1(C); WIFI; 4 x
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network
Post videointerfon de exterior WIFI Hikvision DS-KV6113-WPE1(C), montaj aparent pentru
Post exterior videointerfon modular 2 fire Hikvision DS-KD7003EY-IME2, fara carcasa,
Video balun DS-1H18S/E(C);307400306,Video balun pasiv Hikvision, DS- 1H18S/E(C); set 




Inca nu exista recenzii