Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2-Pack SPEC: 2K (2304×1296), 2.4 GHz, Horizontal 360º FEATURE: Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people), Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512 GB), Tapo App, Night Vision (Up to 9 m), Frustration-Free Setup (FFS)
Camere supraveghere IP
Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2-Pack SPEC: 2K (2304×1296), 2.4
Availability:
83 în stoc
380.66lei 609.24lei
83 în stoc
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Frame rate | 15 fps |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Diafragma | F2.0 |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.264 |
| Tip | Box |
| Rezolutie video | 3 MP |
| Wireless | Da, IEEE 802.11 b/g/n |
| Interfata comunicare | Wireless |
| Alimentare | 9V DC |
| Temperatura de functionare | 0°C – 40°C |
| Dimensiuni | 117.7 x 86.6 x 85 mm |
| Rezolutii | 2304 x 1296 pixeli |
| Distanta iluminare IR | 9 m |
| Alarm Trigger: | AI Detection: Motion Detection, Person Detection, BabyCry Detection |
| Altele | Rotatie verticala manuala: 114 gradeRotatie orizontala manuala: 360 grade |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Turret 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1327G2H- LIU(2.8MM), 




Inca nu exista recenzii