Smart Video Doorbell Mini 1 × Tapo D205, Chime NOT included SPEC: 2K 3MP (2304×1296), 2.4GHz, 5200mAh rechargeable lithium-ion battery FEATURE:180 days battery life, Head to Toe View (16:9), 160° Field of View, Smart Detection and Notifications (motion, people), Color Night Vision, Two-Way Audio, Quick Response, Voice Call, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512GB), Tapo App, Weatherproof (IP54), Night Vision (Up to 7.5m), Tapo Hub Works as a Doorbell Chime
Camere supraveghere IP
Smart Video Doorbell Mini 1 × Tapo D205, Chime NOT
Availability:
6 în stoc
285.71lei 451.25lei
6 în stoc
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| AC adapter frequency | 50 – 60 Hz |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Connectivity technology | Wireless |
| Waterproof | Yes |
| Colour | Yes |
| Screws included | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Streaming capability | Yes |
| Noise-canceling | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| AC adapter output current | 1 A |
| Night vision | Yes |
| Supported video modes | 1296p |
| LED type | IR |
| Security algorithms | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Day/night mode | Yes |
| Memory card slot | Yes |
| Outdoor unit included | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Maximum aperture number | 2.2 |
| Video formats supported | H.264 |
| Digital zoom | 10x |
| Battery type | Built-in battery |
| Width | 140 mm |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Depth | 46 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 30.2 mm |
| Maximum frame rate | 15 fps |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Megapixel (approx.) | 3 MP |
| Control type | Wireless |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Smartphone support | Yes |
| Number of buttons | 1 buttons |
| Certification | CE, RoHS, RCM, R-NZ, FCC, EAC, Triman, UKCA |
| Maximum video resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Field of view (FOV) angle | 160° |
| Viewing angle, horizontal | 145° |
| Viewing angle, vertical | 83° |
| Fixed focal length | 2.4 mm |
| Night vision distance | 7.6 m |
| Proper use | Outdoor |
| Outdoor unit power type | Battery |
| Battery life | 180 day(s) |
| Indoor unit included | No |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1043G2-LIU(2.8MM), lentila fixa:
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with 



Inca nu exista recenzii