TAPO C410 SMART WIRE-FREE SECURITYCAMERA (4-PACK), Senzor Starlight CMOS cu scanare progresivă de 1/2,8”, Lungime focală: 3,17 mm, Apertură: F1.65, Câmpul de vizualizare: 125° (diagonală), 111° (orizontală), 56° (verticală), rezolutie maxima 2K 3MP (2304 × 1296 px)
Camere supraveghere IP
TAPO C410 SMART WIRE-FREE SECURITYCAMERA (4-PACK), Senzor Starlight CMOS cu
Availability:
15 în stoc
1,018.48lei 1,593.27lei
15 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.15mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Rezoluție cameră | 2K QHD 2560 × 1440 |
| Frame rate | 15 fps |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interfata comunicare | Wi-Fi |
| Tip | Bullet |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Rezolutii | 3 MP |
| Carcasa | IP65 |
| Rezolutie video | 2304 × 1296 pixeli |
| Wireless | Da, IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Alimentare | Baterie litiu-ion reincarcabila incorporata de 6400 mAh |
| Temperatura de functionare | -20 – +40° C |
| Dimensiuni | 60 × 89 mm |
| Distanta iluminare IR | 9.1 m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.264 |
| Distanta Focala | 3.17 mm |
| Diafragma | F1.65 |
| Functii speciale | Detectarea miscariiDetectarea persoanelorDetectarea animalelor de companieDetectarea vehiculelor3D DNRWDR |
| Network Storage | Slot pentru card microSD (de pana la 512 GB) |
| Altele | Pachetul contine 4 bucati |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
NVR Hikvision 32 canale DS-7732NXI-I4/S(E), 32-ch MP/24MP/12MP/8 MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF, iesiri: 2xHDMI
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8MM) (EF), lentila
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(2.8MM) (EF), lentila
"NVR HIKVISION Mini DS-7108NI-Q1/8P 8-ch pana la 6 MP
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila 





Inca nu exista recenzii