TP-Link Tapo L535E Bec inteligent Wi-Fi/Bluetooth, standard wi fi 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), securitate WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3- SAE, durata de viata 25000 h
Smart home
TP-Link Tapo L535E Bec inteligent Wi-Fi/Bluetooth, standard wi fi 802.11b,
Availability:
8 în stoc
105.03lei 166.38lei
8 în stoc
Compare| Energy efficiency scale | A to G |
|---|---|
| Dimmable | No |
| Input voltage | 220-240 V |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Bulb type | LED |
| Energy efficiency class | E |
| Bulb lifetime | 25000 h |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Beam angle (max) | 220° |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energy consumption per 1000 hours | 9 kWh |
| Colour changing | Yes |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Fitting/cap type | E27 |
| Interface | Wi-Fi/Bluetooth |
| Colour temperature (min) | 2500 K |
| Luminous flux | 1055 lm |
| Equivalent bulb power | 75 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Package type | Box |
| Package height | 126 mm |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Height | 115 mm |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Package weight | 90 g |
| Package width | 60 mm |
| Power consumption (typical) | 8.6 W |
| Package depth | 61 mm |
| Diameter | 6 cm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori, 



Inca nu exista recenzii