Camera de supraveghere Turret 3K Hikvision DS-2CE72KF3TP-DLS, lentila duala fixa 2.8mm, iluminare min: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 40m, IR: 40m, microfon incorporat, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 8.9 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø130.11 mm × 109.2 mm, greutate: 570g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
Camere supraveghere
Camera de supraveghere Turret 3K Hikvision DS-2CE72KF3TP-DLS, lentila duala fixa
Availability:
54 în stoc
432.76lei 1,011.76lei
54 în stoc
Compare| Tehnologie | Analog |
|---|---|
| Camera Wireless | No |
| Infra Rosu | 40m |
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Format cameră | Turret |
| Rezoluție cameră | 3K |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Panou solar Reolink Solar Panel 2 negru Alimentare: 6.0V/ 530mA/
EXTENDER POE 1 120M POE-05
Hikvision Junction Box DS-1260ZJ, compatibil cu bullet camera, aliaj aluminiu,
Modul de extensie Paradox, 8 zone cablate + 1xPGM
DVR Hikvision 8 canale IDS-7108HUHI-M1/S(E) AcuSense, 5MP, H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264,
DVR Hikvision 32 canale IDS-7232HQHI-M2/XT, compresie video: H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264, 




Inca nu exista recenzii