8MP AcuSense Strobe Light and Audible Warning Motorized Varifocal Bullet Network Camera High quality imaging with 8 MP resolution Clear imaging against strong back light due to 120 dB WDR technology Efficient H.265+ compression technology Focus on human and vehicle classification based on deep learning Motorized varifocal lens for easy installation and monitoring Active strobe light and audio alarm to warn intruders off Provide real-time security via built-in two-way audio Water and dust resistant (IP67) and vandal resistant (IK10)
Camere supraveghere IP
8MP AcuSense Strobe Light and Audible Warning Motorized Varifocal Bullet
Availability:
Out of stock
1,754.61lei 4,231.08lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Nu |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Obiectiv fix | 2mm |
| Obiectiv varifocal | 2.8-10mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter 




Inca nu exista recenzii