Camera de supraveghere EZVIZ H7C Dual WI-FI Rezolutie video: Dual 2K+ Lentila fixa: 2.8mm Unghi de vizualizare: orizontal: 92°, vertical: 28°, diagonal 108° Distanta iluminator IR: 10 m Compresie video: H.264/H.265 Detectarea mișcării, detectarea formei corpului uman, detectarea zgomotelor puternice, detectarea în mod de patrulare Frecventa: 2.4GHz: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz 5GHz: 5.15GHz~5.25GHz Slot pentru card Micro SD (Max. 512G) Temperatura de functionare: -10°C pana la +45°C Alimentare: 8 W max. Dimensiuni: 88 × 88 × 131.5 mm Greutate: 270g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere EZVIZ H7C Dual WI-FI Rezolutie video: Dual
Availability:
23 în stoc
315.12lei
23 în stoc
Compare| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| USB Port | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Screws included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Mounting brackets included | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Channel bandwidth | 80 MHz |
| Lens viewing angle, diagonal | 108° |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.265 |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Privacy protection | Yes |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Desk |
| Night vision distance | 10 m |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| DC output current | 2 A |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Remote viewing | Yes |
| Video recording | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Quick start guide | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | USB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Width | 88 mm |
| Package width | 200 mm |
| Bluetooth | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 45 °C |
| Weight | 270 g |
| Package height | 105 mm |
| Video formats supported | H.264, H.265 |
| Audio system | 2-way |
| Package depth | 105 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Depth | 88 mm |
| Power consumption (max) | 8 W |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, vertical | 50° |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Drilling template included | Yes |
| Lens mount interface | M12 |
| Cloud services supported | EZVIZ Cloud |
| Sensor type (panoramic camera) | CMOS |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| Antenna gain level (max) | 3.18 dBi |
| Lens viewing angle, horizontal | 92° |
| Number of sensors (panoramic camera) | 1 |
| Optical sensor size (panoramic camera) | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Fixed focal length (panoramic camera) | 6 mm |
| Maximum aperture number (panoramic camera) | 1.6 |
| Viewing angle, vertical (panoramic camera) | 28° |
| Viewing angle, horizontal (panoramic camera) | 51° |
| Frequency band | 2.4 – 5.25 GHz |
| Height | 131.5 mm |
| Package weight | 499 g |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS, UKCA, UL, WEEE |
| Noise detection | Yes |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2646G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2746G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid 


Inca nu exista recenzii