Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet HWI-B121H 2.8mm C 2MP, Image Sensor 1/2.7″ Progressive Scan CMOS, Digital WDR,IR 30 M, IP67, temperatura de functionare :-30 °C to 60 °C, dimensiuni :186.3 mm × 71.4 mm × 66.7 mm, greutate : 0.270 kg.
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet HWI-B121H 2.8mm C
Availability:
Out of stock
252.09lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | HDTVI-TurboHD |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Frame rate | 30 fps |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Tip | Bullet |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Iluminare min | 0.01 Lux |
| Diafragma | F1.2 |
| Senzor imagine | 2 MP 1/2.8 inch CMOS |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Alimentare | 12 V |
| Greutate | 270 g |
| Dimensiuni | 181.6 x 70 x 70 mm |
| Network Storage | Slot card microSD |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2646G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP ColorVu Hikvision DS-2CD1047G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Speed Dome 12X ColorVu 4MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2746G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1T47G2H-LIU(4MM), lentila fixa:
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network
Camera de supraveghere IP Turret 4MP ColorVu Hikvision DS-2CD1347G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD2786G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila 


Inca nu exista recenzii