Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1T27G2H- LIU(4MM), lentila fixa 4mm, iluminare: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR: 50m, microfon incorporat, interfata: 1 x RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.6 A, max. 7.2 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 8.7 W, protectie: IP67, dimensiuni: 81 mm × 83.7 mm × 201.96 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1T27G2H- LIU(4MM),
72 în stoc
369.74lei 889.91lei
72 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Putere Consumata | 7.5 W Max. |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Greutate | 550 g |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Dimensiuni | 81 × 83.7 × 201.96 mm |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Protocoale suportate | IPv4,IPv6,TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Audio | Da, mono |
| Frame rate | 30/25 fps max. |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1027G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Speed Dome 12X ColorVu 4MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid 




Inca nu exista recenzii