Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2047G3-LIY(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 40m, IR 40m, microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.45 A, max. 5.4 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, protectie: IP67, dimensiuni: Ø74.4 mm × 176.3 mm, greutate: 530g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2047G3-LIY(2.8MM), lentila fixa
64 în stoc
747.89lei 1,800.83lei
64 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Greutate | 530 g |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Tip | Bullet |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Montura Lentila | M16 |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Porturi | Slot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Audio | Nu |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG |
| Putere Consumata | 6.5 W (max.) |
| Dimensiuni | Ø74.4 × 176.3 mm |
| Iluminare min | Color: 0.0001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Cablu U/UTP cat.6 Hikvision, DS-1LN6-UU, 23AWG, material cupru integral, ANSI/TIA-568-C.2
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network 




Inca nu exista recenzii