Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2667G3T- LIZSY(2.8-12MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.001 Lux @ (F1.2, AGC ON),0 Lux cu IR 60m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 1.08 A, max. 13 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm, greutate: 1520 g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2667G3T- LIZSY(2.8-12MM), lentila
36 în stoc
1,604.19lei 3,863.86lei
36 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Auto focus | Yes |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Web-based management | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Languages support | Multi |
| Angle of rotation | 360° |
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Video streaming | Yes |
| Number of users | 32 user(s) |
| Length | 298 mm |
| Output impedance | 100 Ω |
| HTTPS encryption | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Terminal block port | Yes |
| Night vision | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Privacy masking | Yes |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Active tampering alarm | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Privacy protection | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Live view | Yes |
| Weight | 1.52 kg |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Sustainability compliance | Yes |
| Housing material | Metal |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Bluetooth | No |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 2.33 kg |
| Package width | 386 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Power consumption (max) | 13 W |
| Width | 97.9 mm |
| Alarm input/output | Yes |
| Alarm input channels | 1 |
| Alarm output channels | 1 |
| Number of cameras | 1 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Pan range | 0 – 355° |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Mirror | Yes |
| Digest authentication | Yes |
| IK code | IK10 |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Focus | Motorized/Manual |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio input channels | 1.0 channels |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 52 dB |
| Sample rates | 8 – 48 kHz |
| User access level | Administrator, Operator, User |
| Security algorithms | EAP-LEAP, EAP-MD5, EAP-TLS |
| Automatic Network Replenishment (ANR) | Yes |
| Number of languages | 33 |
| Camera shutter speed | 1/3 – 1/100000 s |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+, M-JPEG |
| Number of Privacy masking areas | 4 |
| LED type | IR/White |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8) |
| Network access storage (NAS) | Yes |
| Night vision distance | 60 m |
| Number of simultaneous live view channels | 6 channels |
| Iris | Yes |
| Dynamic range | 130 dB |
| Client interoperability | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Pixel counter | Yes |
| Flash log | Yes |
| Audit log | Yes |
| Behavior analysis | Intrusion detection, Line crossing detection, Region entrance detection, Region exiting detection |
| Compliance certificates | CB, CE, KC, RoHS |
| Maximum resolution | 3200 x 1800 pixels |
| Supported graphics resolutions | 640 x 360, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2688 x 1520, 3200 x 1800 |
| Total megapixels | 6 MP |
| Audio formats supported | AAC-LC, G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, MP3, PCM |
| Bit rate range | 8 – 320 Kbit/s |
| Focal length range | 2.8 – 12 mm |
| Maximum aperture number | 1.2 |
| Protection features | Corrosion resistant, Dust resistant, Water resistant |
| Lens viewing angle, horizontal | 41.2 – 112.3° |
| Lens viewing angle, vertical | 23.1 – 58.1° |
| Lens viewing angle, diagonal | 47.3 – 137.4° |
| Detect distance (wide) | 74.3 m |
| Detect distance (tele) | 183.3 m |
| Observe distance (wide) | 29.5 m |
| Observe distance (tele) | 72.8 m |
| Recognize distance (wide) | 14.9 m |
| Recognize distance (tele) | 36.7 m |
| Identify distance (wide) | 7.4 m |
| Identify distance (tele) | 18.3 m |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 15 W |
| DC output current | 1.08 A |
| Height | 95.7 mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |





Inca nu exista recenzii