Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2147G2H-LISU(4MM) (EF), lentila fixa 4mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 30m, IR 30m, microfon incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.6 A, max. 7.2 W, Ø 5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 525g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2147G2H-LISU(4MM) (EF), lentila
10 în stoc
760.50lei 1,831.08lei
10 în stoc
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Montura Lentila | M16 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Putere Consumata | 8.5 W Max. |
| Greutate | 525 g |
| Carcasa | IP67 + IK10 |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP 




Inca nu exista recenzii