Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400MWG-E(4MM), lentila fixa: 4mm, iluminare: Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON),B/W: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON),0 Lux, IR: 30m, lumina alba: 30m, microfon si difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target type (human)), video tampering alarm, exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.75 A, max. 9 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, 36 V to 57 V, 0.2 A to 0.3 A, max. 10.5 W, protectie: IP66, dimensiuni: 163.9 mm × 185.8 mm × 131.9 mm, greutate: 600g, temperatura de functionare: -10 °C to 40 °C.
Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400MWG-E(4MM), lentila fixa: 4mm,
22 în stoc
298.31lei 716.80lei
22 în stoc
Compare| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Diafragma | F1.6 |
| Greutate | 600 g |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Frame rate | 25 fps max. |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Tip | PTZ |
| Functii speciale | Mirror, password protection, watermark |
| Putere Consumata | 10.5 W Max. |
| Carcasa | PlasticIP66 |
| Dimensiuni | 163.9 × 185.8 × 131.9 mm |
| Temperatura de functionare | -30 – +40° C |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, and sharpness adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON),B/W: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265, H.264, MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM//AAC-LC |
| Audio bit rate | 16 Kbps (G.722.1)/64 Kbps (G.711)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/16 Kbps (G.726)/16 to 64 Kbps (AAC-LC)/8 to 48 Kbps (PCM) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, QoS, FTP, SMTP, UPnP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP/IP, UDP, DHCP, Bonjour |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target type (human)), video tampering alarm, exception |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512 GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid 




Inca nu exista recenzii