Camera de supraveghere Milesight MS-C5373-PD; Senzor:1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Iluminare: Color: 0.008Lux @F1.6, B/W: 0Lux with IR on; 120dB Super WDR; Lentila: 2.8mm; H105°/D131°/V78°(2.8mm),H86°/D108°/V63°(4mm), H52°/D63°/V40°(6mm); IR30M; Rezolutie: 5MP( 2592×1944); Video compresie:H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port;Built-in Microphone Two-way Audio; Slot card:microSD/SDHC/SDXC Card Local Storage,pana la 1TB; Functii:Region Entrance, Region Exiting, Advanced Motion Detection, Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed; Motion Detection, Network Disconnection, Audio Alarm; Compatibilitate:ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Putere alimentare:PoE(802.3af); PoE(802.3af)/DC 12V±10%; clasa protectie: IP67 si IK10; Dimensiuni:118.5X110.8X65mm; Greutate: 0.500g
Camera de supraveghere Milesight MS-C5373-PD; Senzor:1/2.8" Progressive Scan CMOS; Iluminare:
77 în stoc
443.69lei 806.71lei
77 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 0.5 kg |
| Infrarosu | Da |
| Lentila | Fixa |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Montura Lentila | M12 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Rezolutie video | 5 MP |
| Audio | 2-way |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Rezolutii | 2592 x 1944 pixeli, 2560 x 1440 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli, 640 x 480 pixeli, 352 x 288 pixeli, 320 x 240 pixeli |
| Video bit rate | 16Kbps∼16Mbps (CBR/VBR adjustable) |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 1TB |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, UPnP, Bonjour, SIP, SNMP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| Dimensiuni | 118.5 x 110.8 x 65 mm |
| Frame rate | 25fps, 30fps, 50fps, 60fps |
| Functii speciale | Intrare în regiune, Ieșire în regiune, Detectare avansată a mișcării, Detectare manipulare, Încrucișare linie, Ocolire, Obiect lăsat, Obiect eliminat |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, alarmă audio etc. |
| Tip | IP Mini Dome |
| Putere Consumata | 3W MAX4.7W MAX (Cu IR) |
| Iluminare min | Color: 0.008Lux@F1.6B/W: 0Lux cu IR |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Turret 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1327G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid 



Inca nu exista recenzii