Camera de supraveghere Reolink Argus PT; ARGUS SERIES B430 Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video: 5 Megapixeli (2880 x 1616 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 4mm Unghi de vizualizare: orizontal: 90°/ vertical: 47°/ diagonal: 110° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.265 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii, Google Assistant; Alexa Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4GHz/5GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 6000mAh Dimensiuni: Φ98 x 122mm Greutate: 477g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Argus PT; ARGUS SERIES B430 Senzor:
Availability:
1 în stoc
572.26lei 632.76lei
1 în stoc
Compare| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| USB Port | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Screws included | Yes |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2 |
| Mounting type | Ceiling |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Cables included | USB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Product colour | White |
| Total megapixels | 5 MP |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Bluetooth | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Weight | 477 g |
| Height | 122 mm |
| Package weight | 930 g |
| Package height | 125 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Package width | 159 mm |
| Power source type | Battery, Solar |
| Video compression formats | H.265 |
| Diameter | 9.8 cm |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Preset points | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Lens viewing angle, vertical | 47° |
| Lens viewing angle, diagonal | 110° |
| Tilt angle range | 0 – 140° |
| Pan range | 0 – 355° |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Bit rate range | 64 – 4096 Kbit/s |
| Maximum resolution | 2880 x 1616 pixels |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2686G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400MWG-E(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm,
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 12X ColorVu 4MP Hikvision
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network
Camera de supraveghere IP Turret 4MP ColorVu Hikvision DS-2CD1347G2H- LIU(2.8MM), 


Inca nu exista recenzii