Camera de supraveghere Reolink RLC-833A; P434 Senzor: 1/2.8″CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 25 FPS Lentila varifocala: 2.8-8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 94°- 50°/vertical: 53°- 30° Distanta iluminator IR: 30 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P Compresie video: H.265 Bit Rate: 4096Kbps -8192Kbps Detectia miscarii Capacitate de stocare: card microSD de pana la 256GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +50°C Alimentare: 12.0V⎓1A, <12W Dimensiuni: Φ117.4 x 103.8mm Greutate: 510g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink RLC-833A; P434 Senzor: 1/2.8"CMOS Rezolutie video:
Availability:
48 în stoc
611.76lei 724.36lei
48 în stoc
Compare| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Obiectiv varifocal | 2.8-8mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screws included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Number of users | 20 user(s) |
| DC output current | 1 A |
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Bluetooth | No |
| Package width | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Weight | 510 g |
| Power source type | DC, PoE |
| Audio system | 2-way |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Package weight | 780 g |
| Video compression formats | H.265 |
| Height | 103.8 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 25 fps |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| User access level | Administrator, User |
| DC output voltage | 12, 48 |
| Diameter | 11.7 cm |
| Total megapixels | 8 MP |
| Lens viewing angle, horizontal | 50 – 94° |
| Lens viewing angle, vertical | 30 – 53° |
| Focal length range | 2.8 – 8 mm |
| Bit rate range | 64 – 8192 Kbit/s |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(2.8MM) (EF), lentila 




Inca nu exista recenzii