Camera supraveghere Hikvision IP PTZ HWP-T4215I-D(D), 2MP, seria Hiwatch, senzor: 1/2.8″ HD progressive scan CMOS, rezolutie: 1920 × 1080 @30fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON)B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON)0 lux cu IR, lentila 5 mm – 75 mm, 15× optical zoom, distanta IR 100m, 120 dB true WDR/3D DNR/AGC, PTZ: 360° endless, 256 presets, 10 patrols, 3D intelligent positioning, TVI/AHD/CVI/CVBS, alimentare: 12 VDC, IP66, temperatura de functionare: -30° C la 65° C, dimensiuni: Ø 165.9 mm × 290 mm, greutate: 2Kg. Accesorii optionale: DS- 1602Z, DS-1602ZJ-Conner, DS-1602ZJ-Pole, DS-1602ZJ-Box, DS-1663ZJ, DS- 1661ZJ, DS-1662ZJ, DS-1619ZJ, DS-1671ZJ-SDM9I
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP PTZ HWP-T4215I-D(D), 2MP, seria Hiwatch, senzor:
Availability:
Out of stock
1,024.36lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 5-75mm |
| Greutate | 2 kg |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Tip | PTZ |
| Dimensiuni | 165.9 x 165.9 x 290 mm |
| Senzor imagine | 2 MP 1/2.8 inch CMOS |
| Day/Night Switch | Da |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Distanta Focala | 5 – 75 mm |
| Zoom optic | 15x |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 65 °C |
| Interfata comunicare | 1x RS-485 |
| Putere Consumata | Maxim 20 W |
| Iluminare min | Color: 0.005 LuxB/W: 0.001 Lux0 Lux cu IR |
| Diafragma | F1.6 – 3.5 |
| Porturi | 1x BNC port |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1027G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP TandemVu 6+4MP 25X Colorful & IR 




Inca nu exista recenzii