Camera supraveghere Milesight AI 25X/30X Speed Dome MS-C5341- X25PE(4.8-120MM), 5MP, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 2592×1944@30fps; Iluminare Color: 0.008Lux@F1.5, B/W: 0Lux with IR on; Lentila varifocala 4.8-120MM, 25XOpticalZoom, Distanta IR: 200M, 140dB Super WDR; Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 256G; SIP/VoIPSupport; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port,Built-in Microphone;Two- way Audio Alimentare: PoE(802.3at)/AC24V/3A±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; Clasa protectie: IP67,IK10; SIP/VoIP; Analiza video: Region Entrance,Region Exiting, Advanced Motion Detection,Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,People Counting & Report ,Face Detection&Face Attribute Recognition; Dimensiuni: aproxΦ205mmX308mm Greutate: 4kg;
Camera supraveghere Milesight AI 25X/30X Speed Dome MS-C5341- X25PE(4.8-120MM), 5MP,
Out of stock
3,550.41lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-120mm |
| InfraRed | 200m |
| Greutate | 4 kg |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Rezolutie video | 5 MP |
| Audio | 2-way |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Frame rate | 25fps, 30fps |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, intrare externă, alarmă audio etc. |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 256GB |
| Video bit rate | 16Kbps~16Mbps(CBR/VBR Adjustable) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Distanta Focala | 4.8 – 120 mm |
| Tip | IP PTZ |
| Distanta iluminare IR | 200 m |
| PoE | IEEE 802.3at |
| Alimentare | PoE (802.3at) / AC 24V/3A±10% |
| Dimensiuni | 205 x 308 mm |
| Zoom digital | 16x |
| Putere Consumata | 11W MAX27W MAX (Cu IR) |
| Diafragma | F1.5 – F3.5 |
| Zoom optic | 25x |
| Rezolutii | 2592 x 1944 pixeli, 2048 x 1536 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 960 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli, 352 x 288 pixeli, 320 x 240 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.008Lux@F1.5B/W: 0Lux cu IR |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter 




Inca nu exista recenzii