D-link Compact Full HD wifi camera, DCS-6100LH; Video resolution: 1080p , Cloud Recording, Supports WPA3™ Encryption, Sound & Motion Detection, up to 5m in the dark, Smart Home Compatible, Remote Access.
Camere supraveghere IP
D-link Compact Full HD wifi camera, DCS-6100LH; Video resolution: 1080p
Availability:
Out of stock
285.71lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| InfraRed | 5m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Obiectiv fix | 3.3mm |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Placement supported | Indoor |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Reset button | Yes |
| DC output current | 1 A |
| Form factor | Cube |
| Mounting type | Desk |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Security algorithms | WPA3 |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Audio detection | Yes |
| DC output voltage | 5 |
| Sensor type | CMOS |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Power source type | USB |
| Depth | 60 mm |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Bluetooth | No |
| Cable length | 1.5 m |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Width | 60 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Weight | 65 g |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Height | 104 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 2 MP |
| Fixed focal length | 3.3 mm |
| Certification | CE, FCC, IC, RCM |
| Power consumption (max) | 4 W |
| Wi-Fi standards | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Lens viewing angle, diagonal | 110° |
| Lens viewing angle, vertical | 60° |
| Night vision distance | 5 m |
| Alert notification type | Snapshot alert message |
| PTZ control | No |
| Maximum aperture number | 2.4 |
| Audio codecs | MPEG-2 AAC LC |
| Supported network protocols | IPv4, Bonjour (mDNS, DNS-SD), RTSP, SRTP, RTP/SRTP, HTTPS |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera supraveghere Hikvision IP PTZ DS-2DE4425IW-DE(T5),4MP, Acusens - deep learning 




Inca nu exista recenzii