Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit SPEC:2K 3MP(2304×1296), 2.4 GHz, 6700mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W) FEATURE: Pan/Tilt, Non-Stop Power, Smart Detection and Notifications (motion, people), Color Night Vision, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512 GB), Tapo App, Weatherproof (IP65), Night Vision (Up to 10m)
Camere supraveghere IP
Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit SPEC:2K 3MP(2304×1296), 2.4 GHz, 6700mAh
Availability:
Out of stock
458.82lei 739.49lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Number of microphones | 1 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Zoom capability | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Reset button | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Built-in light | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2304 x 1296 |
| Built-in siren | Yes |
| Form factor | Bulb |
| Night vision distance | 10 m |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Live view | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Package weight | 1.34 kg |
| Package depth | 240 mm |
| Cloud-managed | Yes |
| Package height | 145 mm |
| Package width | 193 mm |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Image quality adjustment | DNR |
| Audio system | 2-way |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Power source type | Battery, Solar |
| Maximum aperture number | 1.4 |
| Depth | 116.1 mm |
| Audio input channels | 2.0 channels |
| Number of cameras | 1 |
| Alert notification type | Snapshot alert message |
| Lens viewing angle, horizontal | 84.4° |
| Certification | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Lens viewing angle, vertical | 44.3° |
| Lens viewing angle, diagonal | 100.6° |
| Width | 130.9 mm |
| Height | 84.1 mm |
| Tilt angle range | 90 – 130° |
| Optical sensor size | 50.8 / 8 mm (2 / 8) |
| Siren noise level | 97.2 dB |
| Security algorithms | SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Mobile operating systems supported | Android 7.0, iOS 12 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD2787G2HT- LIZS(2.8-12MM)(EF), lentila 






Inca nu exista recenzii