Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network PTZ Camera cu rezolutie de 4 MP (2560 x 1440);Zoom optic 4x, digital 16x;Performante ridicate in cazul luminii reduse datorita tehnologiei DarkFighter;WDR de 120 dB;IR 50m cu cut filter;Scanare patrulare: 8 zone, pana la 32 de presetari pentru fiecare zona;Utilizatori/gazde: pana la 32 de utilizatori. 3 niveluri de utilizare (administrator, operator si utilizator);Microfon si speaker integrat;Senzor: 1/2.8′ Progressive Scan CMOS Sensor,Dimensiuni: 179.3 mm 120.5 mm x 182 mm, Retea LAN: 1 RJ45 10 M/100 M port Ethernet auto- adaptiv;Distanta lumina alba: pana la 6 m;Detectie miscare recunoastere faciala depasire linie detectie intrus intrare/iesire perimetru bagaje lasate nesupravegheate inlaturarea obiectelor detectie excepti audio;
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network
27 în stoc
1,022.68lei 2,463.02lei
27 în stoc
Compare| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | PTZ |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Rezolutii | 4 MP |
| Lentila | Variofocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Day& Night | IR cut filter |
| Zoom optic | 4x |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Tip | PTZ |
| Zoom digital | 16x |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Diafragma | F1.5 |
| Temperatura de functionare | -30 – +65° C |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| PoE | DaIEEE 802.3at |
| Putere Consumata | 14 W Max. |
| Dimensiuni | 179.3 × 120.5 × 182 mm |
| Greutate | 1.125 kg |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 Kbps to 160 Kbps(MP2L2) |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC (pana la 256 GB) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, QoS,802.1x, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP 


Inca nu exista recenzii