Camera de supraveghere IP Bullet 2MP Hikvision DS-2CD1T23G2-LIU(4MM), lentila fixa: 4mm, iluminare min.: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 50m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7 W, protectie: IP67, dimensiuni: 83.7 mm × 80.7 mm × 205.6 mm, greutate: 580g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 2MP Hikvision DS-2CD1T23G2-LIU(4MM), lentila fixa:
12 în stoc
279.82lei 672.26lei
12 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Diafragma | F1.6 |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Rezolutii | 2 MP |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Audio | DaMono sound |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch Progressive Scan CMOS |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Dimensiuni | 83.7 × 80.7 × 205.6 mm |
| Greutate | 580 g |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400MWG-E(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm,
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1T47G2H-LIU(4MM), lentila fixa:
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP ColorVu Hikvision DS-2CD1067G2H- LIU(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with 



Inca nu exista recenzii