Camera de supraveghere IP Bullet 4MP HiWatch HWI-B140HA(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare: Color: 0.01 Lux @(F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR: 30m, interfata: 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W, Ø 5.5. mm coaxial power plug; PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.2 A to 0.15 A, max. 6.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: 184.1 mm × 66 mm × 69.1 mm, greutate: 270g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP HiWatch HWI-B140HA(2.8MM), lentila fixa
Out of stock
315.96lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip | Bullet |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Frame rate | 25 fps |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Diafragma | F2.0 |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Temperatura de functionare | -30°C – +60°C |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Putere Consumata | Maxim 5 W |
| Dimensiuni | 184.1 × 66 × 69.1 mm |
| Greutate | 270 g |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter 




Inca nu exista recenzii