Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision DS-2DE7A220MCG-EB, lentila varifocala: 6.7-134mm, iluminare min: Color: 0.0005Lux @ (F1.2, AGC ON), B/W:0.0001Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 lux cu IR: 150M, difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/SDHC/SDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, alarm input and output, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection, audio exception detection, alimentare: 24 VAC, max. 42 W (including max. 12 W for IR and max. 2 W for heater); Hi-PoE, protectie: IP66, IK10, dimensiuni: Ø 220 mm × 357.3 mm, greutate: 5.5kg, temperatura de functionare: -30 °C to 65 °C.
Cod produs: DS-2DE7A220MCG-EB Categorie:
Format cameră
Speed dome
Obiectiv fix
No
InfraRed
150m
Rezoluție cameră
HD 1080P( 2MP)
Tehnologie
IP
Camera Wireless
No
Obiectiv varifocal
6.7-134mm
Greutate
5.5 kg
Infrarosu
Da
Exterior
Da
Tip
Dome
Interior
Day/Night Switch
Day, Night, Auto, Schedule
Day& Night
IR cut filter
Video bit rate
32 Kbps – 16 Mbps
Lentila
Variofocala
Senzor imagine
1/1.8 inch Progressive Scan CMOS
Rezolutie video
1920 x 1080 pixeli
Interfata comunicare
1x RJ-45 10/100 Mbps
Rezolutii
2 MP
Frame rate
25 fps max.
Diafragma
F1.2
Zoom digital
16x
Setari Imagine
Alimentare
24 VAC
Temperatura de functionare
-30 – +65° C
Network Storage
NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)
PoE
Hi-PoE
Distanta iluminare IR
150 m
Audio
DaDifuzor incorporat
Zoom optic
20x
Putere Consumata
12 W max.
Carcasa
Material: ADC12IP66IK10TVS 6000V
Dimensiuni
220 x 220 × 357.3 mm
Iluminare min
Color: 0.0005Lux @ (F1.2, AGC ON), B/W:0.0001Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 lux with light
Compresia Datelor
Audio bit rate
Protocoale suportate
Distanta Focala
6.7 – 134 mm