Camera de supraveghere 4G Reolink Go PT Ultra; GO SERIES G440 Senzor: 1/2.7″CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 4mm Unghi de vizualizare: orizontal: 90°vertical: 47° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.265 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii Frecventa 3G/4G: Europe: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A, WCDMA: B1/B8 Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 6000mAh Dimensiuni: Φ98 x 122mm Greutate: 496g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Go PT Ultra; GO SERIES G440
Availability:
1 în stoc
1,115.12lei 1,216.80lei
1 în stoc
Compare| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| 3G standards | HSPA, UMTS, WCDMA |
| Zoom capability | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Fixed focus | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Mounting type | Wall |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Colour temperature | 6500 K |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Bluetooth | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Height | 122 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Video compression formats | H.265 |
| Weight | 496 g |
| Digital zoom | 16x |
| Diameter | 9.8 cm |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Lens viewing angle, vertical | 47° |
| Lens viewing angle, diagonal | 110° |
| Tilt angle range | 0 – 140° |
| Pan range | 0 – 355° |
| Total megapixels | 8 MP |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Alert notification type | E-mail, Push notification |
| Power source type | Battery, Solar, USB |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8MM) (EF), lentila 




Inca nu exista recenzii