Camera supraveghere Milesight AI 180° Panoramic Mini Dome MS-C8176- PE(1.68MM), 4K Ultra HD, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 3840×2160@30fps; Iluminare Color: 0.008Lux@F2.0, B/W: 0Lux with IR on; Lentila fixa 1.68MM, Distanta IR: 15M, 120dB Super WDR; Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 256G; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port,Built-in Microphone; Alimentare: PoE(802.3af)/DC12V±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; Clasa protectie: IP67,IK10; SIP/VoIP; Analiza video: Region Entrance,Region Exiting, Advanced Motion Detection,Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,Face Detection& Face Attribute Recognition,People Counting & Report; Dimensiuni: aprox Φ127mmX107mm; Greutate: 0.853g;
Camera supraveghere Milesight AI 180° Panoramic Mini Dome MS-C8176- PE(1.68MM),
Out of stock
1,482.34lei
Out of stock
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 15m |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Obiectiv fix | 1.68 mm |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Lentila | Fixa |
| Day/Night Switch | Auto |
| Distanta iluminare IR | 15 m |
| Day& Night | Da |
| Montura Lentila | M12 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Rezolutie video | 8 MP |
| Tip | IP Dome |
| Carcasa | IP67IK10 |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Video bit rate | 16Kbps∼16Mbps (CBR/VBR adjustable) |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 256GB |
| Diafragma | F2.0 |
| Rezolutii | 3840 x 2160, 3440 x 1936 pixeli, 3200 x 1800 pixeli, 2688 x 1520 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli |
| Frame rate | 25fps |
| Distanta Focala | 1.68 mm |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Alimentare | PoE(802.3af)/DC 12V±10% |
| Putere Consumata | 7W MAX10W MAX (Cu IR) |
| Dimensiuni | 127 x 107 mm |
| Greutate | 0.853 kg |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, alarmă audio etc. |
| Iluminare min | Color: 0.012Lux@F2.0B/W: 0Lux cu IR |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
Camera de supraveghere IP Turret 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1327G2H- LIU(2.8MM), 


Inca nu exista recenzii