Camera Wi-Fi Outdoor TP Link, senzor 1/27″ Progressive Scan CMOS Starlight Sensor, Focal Length: 4 mm ± 5%, Aperture: F1.6 ± 5%, night vision 850 nm IR LED, rezolutie maxima 4K 8MP (3840 × 2160 px), frame rate 25 fps, zoom digital 18x
Camere supraveghere IP
Camera Wi-Fi Outdoor TP Link, senzor 1/27" Progressive Scan CMOS
Availability:
100 în stoc
415.12lei 668.06lei
100 în stoc
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Zoom capability | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| DC output current | 1 A |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Desk |
| Built-in siren | Yes |
| Form factor | Bulb |
| Field of view (FOV) angle | 88° |
| Siren noise level | 99 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Live view | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Package weight | 830 g |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Package width | 196 mm |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 99 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Width | 147.4 mm |
| Digital zoom | 18x |
| Depth | 74.7 mm |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Total megapixels | 8 MP |
| Optical sensor size | 25.4 / 27 mm (1 / 27) |
| Aperture number (thermal module) | 1.6 |
| Security algorithms | AES, SSL/TLS |
| Height | 165.4 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
Camera de supraveghere IP Speed Dome 20X ColorVu 2MP Hikvision
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter 





Inca nu exista recenzii