Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD2787G2HT- LIZS(2.8-12MM)(EF), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare: Color: 0.0028 Lux @ (F1.2, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 40m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggered by specified target types (human and vehicle)), scene change detection alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.9 A, max. 10.8 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø141 mm × 112 mm, greutate: 820g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD2787G2HT- LIZS(2.8-12MM)(EF), lentila
10 în stoc
1,525.20lei 3,190.75lei
10 în stoc
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Montura Lentila | Integrata |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Rezolutii | 8 MP |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Lentila | Variofocala |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Day& Night | IR cut filter |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Diafragma | F1.2 |
| Dimensiuni | 141 x 141 × 112 mm |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Greutate | 820 g |
| Iluminare min | Color: 0.0028 Lux @ (F1.2, AGC ON),0 Lux with light |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC (pana la 512 GB) |
| Putere Consumata | 12.9 W Max. |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP TandemVu 6+4MP 25X Colorful & IR 




Inca nu exista recenzii