Camera supraveghere Milesight IP mini dome MS-C5375-FPD; Senzor:1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Iluminare:Color: 0.008Lux @F1.4, B/W: 0Lux with IR on, 120dB Super WDR, IR50M; Lentila: varifocala 2.7-13.5MM, H94° ~H31°/D120°~D38°/V68°~V23°; Rezolutie: 5MP(2592×1944); Compresie Video:H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG; Interfata retea:1 *RJ4510M/100MEthernetPort; Interfata audio: Built-inMicrophone;1/1; Analiza video:Region Entrance,Region Exiting, Advanced Motion Detection, TamperDetection, Line Crossing,Loitering,Object Left,Object Removed; Compatibilitate: ONVIFProfileG&Q&S&T,API; Putere alimentare: PoE(802.3af);PoE(802.3af)/DC12V±10%; Clasa de protectie IP67 si IK10; Dimensiuni:130X115mm; Greutate: 0.780 grame
CAMERA IP MINI DOME 5MP 2.7-13.5MM IR50M
16 în stoc
635.29lei 1,109.24lei
16 în stoc
Compare| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Tip | IP Dome |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Rezolutie video | 5 MP |
| Audio | 2-way |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Alimentare | PoE (802.3af) / DC 12V±10% |
| Putere Consumata | 5.5W MAX6.5W MAX (Cu IR) |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Dimensiuni | 130 x 115 mm |
| Greutate | 780 g |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Rezolutii | 2592 x 1944 pixeli, 2560 x 1440 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli, 640 x 480 pixeli, 352 x 288 pixeli, 320 x 240 pixeli |
| Frame rate | 25fps, 30fps |
| Setari Imagine | Saturație/Luminozitate/Contrast/Sharpness |
| Iluminare min | Color: 0.008Lux @F1.4B/W: 0Lux with IR on |
| Video bit rate | 16Kbps∼16Mbps (CBR/VBR adjustable) |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Distanta Focala | 2.7 – 13.5 mm |
| Functii speciale | BLC, HLC, 2D DNR, 3D DNR, Dezaburire, AWB, Filtrare adrese IP, AGC, Anti-pâlpâire, Corridor Mode, Deblur |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 1TB |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, UPnP, Bonjour, SIP, SNMP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, intrare externă, alarmă audio etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Hikvision DS-2CD2746G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Network 




Inca nu exista recenzii