TP-LINK Tapo C425 Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera, Senzor Starlight CMOS cu scanare progresivă de 1/3”, Lungime focală: 2.1 mm, Apertură: F2.1, Câmpul de vizualizare: 150° (diagonală), 134°(orizontală), 77°(verticală), rezolutie maxima 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px), 15/20/(25/30)fps
Camere supraveghere IP
TP-LINK Tapo C425 Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera, Senzor Starlight
Availability:
20 în stoc
2,219.32lei 4,361.34lei
20 în stoc
Compare| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.2mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| InfraRed | 15m |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Zoom capability | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Mounting brackets included | Yes |
| Reset button | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Security algorithms | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Number of sensors | 1 |
| Mounting template | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Channel bandwidth | 2400 MHz |
| DC output voltage | 5 |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Lens viewing angle, horizontal | 134° |
| Lens viewing angle, vertical | 77° |
| Lens viewing angle, diagonal | 150° |
| Night vision distance | 15 m |
| DC output current | 2 A |
| Length | 116.2 mm |
| Frame rate | 30 fps |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Power source type | Battery, DC |
| Digital zoom | 1.2x |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| Rechargeable battery | Yes |
| Bluetooth | No |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| LED indicators | System |
| Audio system | 2-way |
| Weight | 235 g |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 4 MP |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Fixed focal length | 2.1 mm |
| Diameter | 6.48 cm |
| Wi-Fi data rate (max) | 72.2 Mbit/s |
| Minimum aperture number | 2.1 |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS |
| Number of cameras | 4 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1027G2H- LIU(2.8MM), 





Inca nu exista recenzii