Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit SPEC:3K 5MP (2880×1620), 2.4 GHz, 6700mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W) FEATURE: Pan/Tilt, Non-Stop Power, Smart Detection and Notifications (motion, people, pets, cars),AI Tracking, Color Night Vision, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512 GB), Tapo App, Weatherproof (IP65), Night Vision (Up to 10m)
Camere supraveghere IP
Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit SPEC:3K 5MP (2880×1620), 2.4 GHz,
Availability:
18 în stoc
715.12lei 1,120.16lei
18 în stoc
Compare| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Frame rate | 15 fps |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interfata comunicare | Wi-Fi |
| Temperatura de functionare | -20 – 45º C |
| Day/Night Switch | Auto |
| Setari Imagine | 3DNRWDR |
| Functii speciale | Integrare Google Assistant, Amazon Alexa |
| Network Storage | Suport pentru serviciul de abonament Tapo Care (backup și istoric în cloud) |
| Porturi | 1 x microSD card, pana la 512 GB |
| Diafragma | F1.6 |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Rezolutie video | 5 MP |
| Tip | IP PTZ |
| Carcasa | IP65 |
| Wireless | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Audio | DaMicrofon si difuzor incorporateAudio bidirecțional cu anularea zgomotului de fundal |
| Alimentare | Baterie internă reîncărcabilă de 6700 mAh mAhPanou solar Tapo A201 inclus; tensiune maximă ~5 V |
| Dimensiuni | Camera: 141 x 128 x 84 mmPanou solar: 173.4 x 120.4 x 15.7 mm |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/2.7 inch |
| Rezolutii | 2880 × 1620 pixeli |
| Distanta iluminare IR | 16 m |
| Compresia Datelor | Video: H.264 |
| Zoom digital | 13.5 |
| Alarm Trigger: | Mişcare, oameni, animale, vehicule |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Camera Hikvision Turret Smart Hybrid Light ColorVu DS-2CE76D0T- LMFS(2.8MM);2MP; Senzor:2
Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400MWG-E(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm,
Camera supravegehere Hikvision 3K Smart Hybrid Light Audio DS-2CE17K0T- LFS(2.8mm;
Camera de supraveghere Turret 5MP Audio Indoor Hikvision DS-2CE76H0T- ITPFS(2.8MM),
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid 




Inca nu exista recenzii